Hakkımızda

Minibatt Nedir ?

miniBatt kablosuz şarj çözümleri ve şarj bataryalarının geliştirilmesinde öncü bir şirkettir. Taşınabilir şarj cihazları ile araçlara ve mobiliteye odaklanır; diğerleri arasında restoranlar, ofisler veya otellerdeki kablosuz şarjın uygulanması yoluyla endüstriyel kapsamda; ve herhangi bir cihazı kablosuz şarj etmeye uyarlamak için aksesuarlarla elektronik tüketim.

miniBatt, Qi teknolojisi için küresel bir standart yaratmak amacıyla Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya şirketlerinin kooperatifi olan Wireless Power Consortium’un bir üyesidir. Bu tür bir indüksiyon, şimdiye kadar 12 volta kadar olan cihazlardaki tüm kablo türlerinin ortadan kaldırılmasını içerir. MiniBatt, rekor sürede sektörde referans haline geldi ve otel ve restoran sektörünü mobilyalarda ilk Orta Güç kablosuz şarj cihazı ile devrim yaptı.

Azim

Biz sürekli çalışıyoruz ve kullanıcılarımıza kaliteyi sunabilmek için yeni iyileştirme projeleri yürütüyoruz. Müşteriye karşı sorumluluk. Ürünlerimizi istisnai bir teknik servisle garanti etmek. Tutku: miniBatt tamamen marka ve teknolojiye kendini adamıştır.

Misyon

Amacımız toplum için sadece kablosuz şarj hakkında konuşmak değil, her gün kullanmaktır. Bu fenomenin etrafında bir sosyal devrim arıyoruz ve onu yönetmek istiyoruz. Teknolojik gelişmelere katkıda bulunmak, insanların günlük hayatını ve refahını kolaylaştırmak, herkesin ulaşabileceği en kaliteli ürünleri yerleştirmek.

Vizyon

Kablosuz şarj servisleri ve batarya yolvericiler için küresel ölçekte bir referans olmak. Kullanıcının hayatını kolaylaştırmak, herkes için kaliteli bir hizmet ile daha iyi bir teknolojik gelecek yaratmak. Değerler İnovasyon: Yenilik ve sürekli yeni teknolojilere uyum arayışı. Kablosuz ve Gücün en son sürümünü tüketicilerimize sunmak. Kalite ve tasarım: Her zaman mükemmellik ulaşmak ve müşterilerimize maksimum değer sağlamak için maksimum kalite ve tasarım standardı sunuyoruz.